הנתינה מעשירה הן את הנוטל והן את הנותן ויוצרת מעגל קסום של חסד בעולם

אוכל נפש זה לא מותרות!

מול מקרר ריק, מתכווץ הלב בצער, מה יהא על ארוחת המחר? ממה יתמלא הסיר ומה ישביע את הילדים הרכים? מגירת הירקות אף היא מרוקנת. פירות? כבר שבועות לא טעמו. והמבט של ילדה הרעב, מפלח את הלב וגורם לעוד דמעת ייאוש לזלוג מהעין. אבל, מבט על לוח השנה מפיח תקווה. מחר, מחר יגיע משלוח החסד של 'אהבת חסד'. מחר, מחר ילכו הילדים לישון עם חיוך ויתמלא המקרר בטעמים וצבעים מופלאים.

אגף המזון ב'אהבת חסד' פועל ללא לאות ושם לנגד עיניו מטרה אחת: שלא תהיה משפחה אחת רעבה. שהארונות והמקרר יהיו מלאים במוצרי מזון, בירקות ופירות מהם יהיה ניתן להרכיב ארוחה ראויה לשמה ולתת לטף את הדבר הבסיסי הזה, מזון שמו.

במערך לוגיסטי שלם נאספים פירות וירקות מחקלאים ומחולקים בערים רבות בארץ, סלי מזון וארגזים מלאים כל טוב מחולקים מאחורי דלתות של אלפי משפחות במצוקה. 30 רכבים מפוזרים בין הבתים ומניחים מוצרים יבשים שיקיימו את המשפחה בחודש הקרוב.

המזון המחולק מביא עימו אושר ושלווה ברוכה. הילדים יודעים שכעת הם יבואו עם אוכל ללימודים ויהיו חלק מכולם. חבילות שמונחות בחושך מתקבלות בחמימות ובכבוד. משפחות מעידות שהודות למארזים הן זוכות לבשל תבשיל חם ולמנוע בעיות פיזיות, נפשיות ורגשיות מבני הבית.

 מארז שבועי פירות וירקות למשפחה
     250 ש"ח
 מארז שבועי מזון יבש למשפחה
     300 ש"ח
 פירות וירקות לחודש למשפחה
     1000 ש"ח
דילוג לתוכן