אודות אהבת חסד

אהבת חסד- מאחורי הקלעים

משפחות רבות חוות קושי מכל סוג שהוא, חיי הכלכלה במשפחה הברוכה מאתגרים ביותר והמצוקה הכלכלית רווחת בבתים רבים באורח תמידי או בתקופות החגים, בזמן נישואי הצאצאים או בזמנים מורכבים מכל סוג שהוא.

לקשיים הללו נחשף ארגון אהבת חסד ונטל על שכמו את הנטל של משפחות רבות מספור. הארגון הוקם בהכוונתו ובברכתו של האדמו"ר מבעלזא שליט"א ומנוהל על ידי רבנים חשובים ששמים לנגד עיניהם את המטרה החשובה להאיר את יומם של עוד משפחות.

ארגון 'אהבת חסד' הינו ממלכה של חסד ונתינה ומהווה ארגון גג הכולל בתוכו את כל תחומי הסיוע והרווחה ב360 מעלות. החל מחלוקת סלי מזון על בסיס שבועי למשפחות קשי יום, המשך בתמיכה כלכלית חודשית ובסיוע למשפחות שנקלעו למצוקה כלכלית, רפואית, משפחתית ונפשית ועד להפניית משפחות ללימודים אקדמאיים מתאימים והשמת משפחות בעבודה ומציאת מקור כלכלי איתן שיעמיד אותן על הרגליים ויהיה עבורן מוצא מסבך המצוקות אליהן נקלעו.

דבר המנכ"ל

שליחות שמחוללת מהפכה

ארגון אהבת חסד בארץ הקודש הינו ארגון רווחה המסייע לכל משפחה שנקלעה לקושי מכל סוג שהוא, זכות היא לי להיות אחד ממקימי הארגון שסייע עד כה למאות אלפי אנשים במצוקה וייאוש שזכו שאהבת חסד תהווה עבורם קרן אור בחשכת יומם ותעמיד אותם על הרגליים.

אני ויתר העוסקים במלאכה, מודעים לצורך הקיומי והבסיסי של כל משפחה לזכות להתפרנס בכבוד ולצאת ממעגל הנזקקות. לכן, הקמנו בהשקעה ובעמל את מערך הפרויקטים האדירים שיחד מרכיבים את המכלול השלם ומקיפים את כל תחומי הסיוע. הן בהיבט הכלכלי היומיומי והן בחלק הרפואי, המשפחתי והנפשי. כולי תקווה שנצליח להמשיך ביתר שאת בפעילות המבורכת ולהמשיך להיות ממלכה שכולה לב.

מסמכי העמותה